Stave, športne stave, stavnice...

sportne-stave.infobetbonus.com/forum
Danes je 22 Avg 2017, 15:03

Stavi tukaj!

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 199 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 31 Mar 2013, 17:55 
Odsoten
Uporabniški avatar

hhh =)

Priponke:
d4pd6p.jpg
d4pd6p.jpg [ 28.73 KiB | Videno 7590 krat ]
Share on FacebookShare on TwitterShare on DiggShare on Google+
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 13 Apr 2013, 09:19 
Odsoten
Uporabniški avatar

#Vino, poškodba, konce sezone zanj, konec s tem tudi za LA, že tko bi se tožko borili v playoffu,... fuck
=( Preveč je bilo iger po 48min - torej celo tekmo, Kobe je le 34 let star in potem pride do poškodbe pete... ... Upam da se drug let vrne in da se nardi zadn push za title!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 19 Apr 2013, 20:21 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Laško
sef07 napisal/-a:
The streak is over! Tako je Miami je izgubil proti rezervni postavi Bikov! Kaj hočeš lepšega... smejim se ko pr norcih... že včeraj sem napovedal da bo teka niza konec in to proti Bikom!

No pa da še mal pokomentiram tekmo... Jah Miami se je tekme lotil zelo motivirano in zavzeto saj so napadali rekord lige po zaporednih zmagah, ki ga držijo Lakersi... Ja Miki vem da boš reku da to ni res... moj kurac ni res! Miami je pač naletel na MINO hendikepiranih Bikov, ki jim praktično manjka prva postava :)... sploh si ne upam pomislit kaj bi bilo če bi igrali vsi tako kot pri Miamiju :D... jah Biki so pač boljši nasprotni in rezultat je pač 2:1 za njih v letošnji sezoni ;)...

Pa da se še dotaknem naj naj igralca Lebrončka... ja lepo je pokazal svojo lepšo plat obnašanja na tekmi! Takšno obnašanje ne sodi na košarkaška igrišča verjetno je izbral napačen šport... zanima me kaj bi se zgodilo da bi kateri drug takole sproščal svoje frustracije nemoči na igrišču kot jih je NAJ NAJ lebronček jah verjetno bi bil nepreklicno izključen in dobil kakšno tekmo prepovedi, ampak to je pač lebron, ki mu je dovoljeno vse ker je BOG in si sodnik niti pomisliti ni upal da bi ga izklučil še prekršek je piskal zelo preplašeno... NAJVEČJI se pač ne obnašajo tako in Lebron nebo nikoli Največji bo le povprečneš ki je Kralj Rednega dela v končnicah se pa skrije za Wade... Tako

Okej pa kaj ti si prizadet.

Jah mal sm manku ene par mescu, mislim da zarat umobolonice kakršna je tle...
Velik poškodb zamudu škoda za Ronda, predvsem Kobija :S:S
Lakersi majo šanse prot spursom, po moje ja, če timi ne bo preveč šolal super tehnično podkovanega howarda :)
Okej Netsi Bullsi, to se bojo lamal ko matereki xDD
NY-Boston, se mi zdi odličen test da bomo videli kako zares dobra je obramba Knicksov
Indiana Atlanta je po moje BV, čprou zna kamot bit 6 tekm
Miami Bucksi vse ostalo od 4 nula me bo presenetl
OKC Houston več ko ena zmaga Hardnu je presenečenje
GSW-Denver to pa bo zanimiv obe ekipe igrajo hitro košarko obe kompaktni pod košem, velik zna vplivat poškodba Farieda in pa igra Boguta, zanimiv bo
LAC-Memphis hja battle royale =)
Memphis je poslal Gaya zarat davkov, plus milsim da je gayu bols u torontu, le-ta zna prit do playoffu u naslednih neki let.
MVP: Lebron no question
6th man: JR Smith, ker je več tekm odloču
Defensive: ka pa vem xD noben ni neki izstopu maš pa ful kandidatu ane, deng george ibaka...
Rookie: definitivno Damien Liliard
Most Improved: koker sm gledu noben dragiča ne omenja ker je kao lani naredu največi improvement ja kok kurac pol lani ni dobu nagrade, jst bi dau Asiku, ker je pa najbolj solidn center u ligi iz lani u letos.

Ti si pa že tolko zablujen v te bike (ki so dobri ampak ti nisi), da si se precej idiotsko razpisal o lebronu hahaha malo razmisli kaj pišeš zamene si otrok

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Apr 2013, 13:57 
Odsoten
Uporabniški avatar

@Miki6 - alo majster greš ena na ena, mal metat na koš? Dons popodlne , kje si ? :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Apr 2013, 17:30 
Odsoten
Uporabniški avatar

Miki6 ne js nism prizadet ti pa si očitno... Ti si tko v leborna zaljubljen, da ne ločiš več kaj je nešportno in kaj je prekršek v napadu!! Boš mogu mal si prebrat kakšna pravila o košarki ker očitn nimaš pojma v pojmu... ali pa te je ta tvoj pofukan lebron totalno zaslepil... najbolj smešnu pr temu idiotu mi je to da joka kok Biki igrajo grobo pa nevem kaj on pa igra sam na moč in to je vse kar zna! TOTALNO PRECENJEN IGRALEC V LIGI! Sej se je lepo vidl kolk je dober v Clevlendu!!! Nula je bil, čista nula!!!! Dej ko ma pa wada pa Bosha pa misli da je kej več ni, ostaja nula... Wade je za mene 10krat bolši igralc ko ta prekleti naduvanc!!!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Apr 2013, 18:08 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kar se tiče pa končnice je pa moje mnenje naslednje:

Vzhod

Miami se bo po vsej verjetnosti sprehodil do finala, če ne kar do finala finala! V prvem krogu končnice bo to 100% metla! V drugem krogu je pa tako, če bodo Biki napredovali se zna zgoditi da bo Miami imel malce več težav in da bo 6 do 7 tekem v nasprotnem primeru Netsom napovedujem od 4 do 5! V finalu pa se znata srečat New York in Miami tukaj pa bo vse odvisno kdo bo igral pri Yorku, če bodo vsi zdravi razen amari stoudemire, se lahko zgodi marsi kaj v nasprotnem primeru bo 6 tekem z Miamijem že uspeh! Nekdo bi sigurno mislil da sem prizadet, ampak dejstvo je in tudi pokazalo se je da je New York dosti močnejša ekipa brez amari stoudemire!

Zahod

Oh ja tle pa bo dosti bolj zanimivo in napeto seveda! Ne zastopim ljudi, ki podcenjujejo Denver in govorijo bedarije o njih... pa ti ljudje sploh vedo, kako je letos Denver igral? Ne nimajo pojma v pojmu in trosijo neumnosti vse povprek.... Denver je daleč najboljša ekipa od sredine novembra naprej (skupaj z Miamijem), od sredine novembra naprej je Denver izgubil toliko tekem ko do takrat! Denver je zelo slabo začel sezono 12-13... sedaj pa si poglejte kako jo je končal 57-25!!! Res neverjetno!!! Vsi vidijo samo Miami žal je pač tako!!!

Sedaj pa nekateri, kvazi strokovnjaki dajejo lepe možnosti za uspeh Bojevnikom proti Denverju... res nevem ka so ti ljudje iz lune padli al kaj!!! Sta pa obe ekipi res lepi presenečenji letošnje sezone ampak ravno v obratne vrstnem redu... Bojevniki so odlično začeli sedaj pa jim počasi zmankuje sape in jih žal ne vidim da bi lahko šli preko Denverja naprej!

SAS pa so zgodba zase... tile fantje pa lahko že odletijo proti sila povprečnimi Lakersi v letošnji sezoni! Seveda to govorim v tem primeru, da SAS igrajo v končnici tako kot so igrali zadnjih 10 tekem! Jah ta serija bo za moje pojme zelo zanimiva....

Najbolj pa bo zanimiva serija Grizliji : LAC! Letos imajo prednost domačega terena LAC lani je bilo obratno :D... Jah zanimivo bo, čeprav sm mislim da so Grizliji naredili veliko neumnost ko do Trejdali Gaya, ampak so za moje pojme celo nekaj dobili... isto tudi Toronto!

Oklahoma pa mislim da bo gladko prišla do finala zahoda tam pa jih lahko pričaka Denver.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 22 Apr 2013, 23:27 
Odsoten
Uporabniški avatar

A Faul u napadau je to če te obrambni igralec objame in padeš po tleh, a faul u napadu je to da ko skočiš in hočeš položit te za drugo roko vleče obrambni igralec proti tlem, a faul u napadu je to da ko greš zabit na koš te dva obrambna igralca rineta za koš tretji pa te udari po glavi...

Stari ne js nism zaslepljen v lebrona ampak si ti v bullse, daj malo študiraj kaj pišeš, pa poglej si tekmo ko so bullsi zmagali heate in končali streak. Sej ne rečem nč zmagal so, Ampak točno tako kot je rekel Erik Spoelstra: zgubili smo, tu ni kaj za dodati, rad bi samo omenil da so bullsi med tekmo počeli stvari ki niso igranje košarka pač pa kak drug šport.

ne me fukat no, James je biu nula v Clevelandu???? Prpelu je ekipo: Mo Williams Zydrunas Ilgauskas 33 let, sasha pavlovich Shaquille Oneal 36 let, Antawn Jamison, Sebastian Telfair, V FINALE LIGE NBA, aja zej je biu pa James nula, dej no kaj govoris...

Aja pa dva season MVP s clevelandom, ja James je biu nula to bo to , dej no poslusi se...

Se enkrat ti povem, ti mas tojk subjektivno mnenje glede te teme da kr brezveze...

Lebron James je biu u clevelandu ZELO DOBER, to da v clevelandu v zadnji četrtini ni blestel je isto LAŽ, Clevelandu je v svoji karieri v sedmih letih, tudi v playofih, "sam" priigral 23 tekem!!!, za primerjavo kobe jih je 28 v istem obdobju pa ma kobe čist drugačen stil igre ko james. Na eni tekmi v clevelandu je James celo sam dal zadnjih 24 pik za svoje moštvo na tekmi in to ne proti slabem klubu pistonov takrat...

Se enkrat ti povem: neveš kaj govoriš

James je že nekaj let daleč najboljši na svetu, čez nekaj let močno upam pa da bo končno prišel na svoj račun ga bojo primerjali s samim Jordanom in Rusellom.

Moštvo chicago bulls se je v letošnji sezoni dost dober prilagodil na rose-ovo stanje s pridobitvijo Robinsona in Bellinelija, igrajo zelo dobro obrambo v napadu jim pa pač fali pravi lider. Zato so veliko tekem letos zmankal z bail out šuti oziroma s šuti v zadnji stiski dolge pokrite trojke Robinsona...

Res velika škoda za rose-a upam da bo okreval 100% in se vrnil v takem sijaju kot je odšel, na ravni MVPja lige.

Škoda se mi zdi besed zate, drugače pa indiana zna prej prit u finale vzhoda ko knicksi...Sploh če se amare vrne, ja to maš prav amare poslabša igro katerekoli ekipe je del :D totaln naduvanc, nista pa naduvanca james pa Howard tadva sta prpelala podpovprečne-povprečne soigralce u finale lige NBA. Drugače pa noben igrauc ki je zmagu pa tut če sam enkrat ligo nba je zram sebe imel vsaj še enga all-stara, vsaka ekipa zadnjih 30 let ki je zmagala večkrat pa v nekem obdobju tri all-stare tko da pšššššššš...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2013, 10:38 
Odsoten
Uporabniški avatar

Še neki, kakšna b postava chicaga, okej rose-a nimajo, ampak 2 all-star igralca in trije bivši all-star igralci to ni B postava LOL

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2013, 13:38 
Odsoten
Uporabniški avatar

Dj no pejta si ga nekam zdrk.... =)

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 199 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: