Stave, športne stave, stavnice...

sportne-stave.infobetbonus.com/forum
Danes je 21 Okt 2017, 04:57

Stavi tukaj!

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Kdo bo Letos prvak lige NBA?
Boston Celtics 0%  0%  [ 0 ]
Chicago Bulls 14%  14%  [ 1 ]
Los Angeles Clippers 0%  0%  [ 0 ]
Los Angeles Lakers 14%  14%  [ 1 ]
Memphis Grizzlies 0%  0%  [ 0 ]
Miami Heat 29%  29%  [ 2 ]
New York Knicks 29%  29%  [ 2 ]
Oklahoma City Thunder 14%  14%  [ 1 ]
Phoenix Suns 0%  0%  [ 0 ]
San Antonio Spurs 0%  0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 7
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 20 Nov 2012, 15:18 
Odsoten
Uporabniški avatar

Mogoče še malo prezgodaj za to vprašanje a vendarle, moči nekaterih ekip se že kar pošteno vidijo in zato sem odprl to glasovanje, ker me zanima tudi vaše mnenje. Po mojem mnenju ima največ šans Miami, nato pa LA, Boston, LA Clippersi, OKC, Knicksi... še kdo?

Share on FacebookShare on TwitterShare on DiggShare on Google+
Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Nov 2012, 15:29 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Koper
Letos zna imeti Miami težko nalogo, težjo kot prejšnja leta, saj se je boston okrepil, prav tko Knicksi igrajo nenormalno dobro, in pa seveda, koliko lahko naredi Rose ko se bo vrnil po poškodbi...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Nov 2012, 19:18 
Odsoten
Uporabniški avatar

Letos Miami nima možnosti, če bo igral tako kot je igral na zadnjih 15 tekmah! Od njega je trenutno boljših 5 če ne kar 7 ekip! Poglejte recimo s kakšno težavo so danes premagali San Antonio, ki je igral brez najboljših 4 igralcev! Zmago so si zagotovili šele nekaj sekund pred koncem tekme z trojko "starčka" Allena! Jah če bo šlo tako naprej jim trda prede in to zelo!!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2012, 17:48 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Laško
dvomim, miami je zlahka prvi kandidat, treba je nekej vedet proti je njim je vsaka ekipa, vsak igralec najbolj motiviran oni pa nekega pravega motiva nimajo, najbolj se to vidi pri njihovem skoku v napadu...kar se tiče preostalih ekip z vzhoda knicksi so po moje najbliže ker majo fukjeno dobro ekipo pa še amare je baje nekaj treniral z hakeemom dreamom...boston se še ni povsem vigral ampak mislim da če rondo ne bo dvignil forme bo težka, je pa res da KG pierce ne igrata na vso moč ker bi to bil samomor, če bojo tojk zdržal da bojo vsaj 5. seed so lahko zopet nevarni s kakim norim game 7om, chicago tudi z roseom nevem koliko lahko nardi na klopi so zgubil velik predlanskih ključnih igraucu, ne smemo pozabt phillya k še bynum pride nazaj,...na zahodu me pa zelo navušujejo clippersi chris paul res dominira vsako tekmo, OKC je zelo dober sploh kadar perkins igra dobro obrambo, san antonio je neverjeten klub, golden state še vedno čaka boguta podobna stvar ko philly, Lakersi nevem kako bojo nash se ni zaigral kakor zna mislim da jim trenutno fali play ki lahko postavi ton v napadu zaenkrat je bryant spet v tej vlogi ampak se ne ujame z howardom, Memphis dragi moji ne igra slabo ampak mislim da pa nimajo igrauca takega ki bi lahko vzel stvari povsem v svoje roke ob najbolj ključnih trenutkih, ne smemo pozabt dallasa ki ne igra slabo pa brez Dirka so še...na zahodu definitivno več kandidatov ampak na vzhodu maš pa zaenkrat dve ekipe k so top shit. Zanimiu pa bo ja =) =)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2012, 18:01 
Odsoten
Uporabniški avatar

@Miki6 js pa ne dvomim, ampak sm 99,9% prepričan, da letos Miami nima niti najmanjše možnosti, da obrani naslov! Zakaj preprosto New York je močnejši z novim trenerjem in so že pokazali, da je Miami za njih letos drugorazredno moštvo 2krat +20 oz več! Že lansko sezono so imeli več sreče ko pameti saj so bili Biki močnejša ekipa! Če se bo Rose vrnil letos pravočasno in da bodo biki igrali tako kot sedajle brez njega, da se uvrstijo v končnico se da zgodit, da Miami že v prvem krogu odleti! Sploh pa tudi če po res čudežu pride Miami v finale finala proti Oklahomi ne bo imel kaj iskati ali pa San Antoniu.... Res veliko ekip je letos, ki so boljša kot Miami, skoraj preveč, lani je bila samo ena, ki pa je imela smolo žal! ;)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2012, 18:13 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Laško
hehehehe ti pa tvoji biki =) js upam rosu vse najboljš pa res vlka škoda ka se mu je naredlo...trenutno smo še čisto prehitri za kakršnekoli napovedi, iz tekem miamija ki sem jih gledal kar nekaj pa vidim samo to da se skuša čim več napada speljat prek drugih igralcev kot lebron in to veliko pove, bullsi ti pa morem žal priznat da nimajo klopi, knicksi bojo mel eno oviro med sezono vklopit amareja v njihovo igro. Na zahodu se mi pa zdi da usi prehitro pozabite na Clipperse,...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2012, 18:18 
Odsoten
Uporabniški avatar

@Miki6 hehehe nč ne bom reku, ampak vem sam to, da Miami ne bo prvak pa pika! Kar se tiče pa zahoda pa js dobro vem česa so sposobni LAC, ampak se mi zdi da je Oklahoma vseeno premočna pa tudi San Antonio! Drugače pa js recimo sm Lakerse za letos že odpisal oz sem jih odpisal za tako dolgo dokler ne zamenjajo trenerja...

Drugače pa js sm zvest navijač Biku tudi po Jordanu ne menjam ekip tako kot nekateri, ki so vedno tam kjer so najboljši...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2012, 18:45 
Odsoten
Uporabniški avatar

O lega Miki se je zbudu, itq Lebron in Boston fan, kk to gre skupi? Zdj neki baje Larry Bird fan ane? :) Drugače pa prvo bom tkole reku, FUCK YOU Mike D'Antoni !!! Upu sm da se ne bo to nardil pa se je, tko k je sfuku New York je zdj Lakerse, pač tip ne igra obrambe, gledam tekme Lakersov in lhk rečem da bi jih mi trije tukile obrnal ne pa kakšni OKC, Clippersi, Memphis, Spursi (Zahodna konferenca), tko da žal mi je d se to dogaja. Drgač pa Miki Howard in Kobe se lahko ujameta čist enako kot sta se takrat Shaq in Kobe, sam rabjo enga k jim bo povedu kk morta igrat, vsi skup se rabjo poklopit, in res ne vem al lahko to spremeni prihod Gasola in predvsem Nasha. Vprašanje kaj se bo še zgodil...

Drugače tud jz privoščim Rosu vse ampak letos ne bo šlo, ker se bo komaj vrnil po poškodbi, Največ šans da kdor koli vrže Miami imajo trenutno Knicksi, to je trenutna slika, vprašanje kako bo v končnici... Je pa vsekakor divji zahod, dost Top ekip, tle bo šlo na nož.

Aja, miki, dj si spremen sliko, si se neku hvalu.-..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2012, 18:47 
Odsoten
Uporabniški avatar

sef07 - še neki, nikol ne odpiš srca prvakov, sam spomnte se ko sta Wade in Shaq par let nazaj osvojila ligo, v finalu je padel Dallas, pa takrat med sezono nihče ni v njih videl kandidatov za naslov...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Dec 2012, 19:06 
Odsoten
Uporabniški avatar

@Stok1 kaj pa zdej govoriš? A Miami misliš, da takrat ni bil kandidat za naslov BTW bli so drugo moštvo vzhoda rednega dela tako da... Jah lej če misliš Lakerse sam dobro veš, da dokler ne bo novega trenerja ne bo nič žal...

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 22 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: