Stave, športne stave, stavnice...

sportne-stave.infobetbonus.com/forum
Danes je 23 Avg 2017, 23:22

Stavi tukaj!

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 81 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Playoff
OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2013, 10:44 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Laško
Okej dejmo raj novo temo začet pa se tle mal manj kregat :)

Sorri sefo da sm ti reku idiot, let it go okej? Sam ne šimfi mi čez lebrona ker si tega ne zasluž...

Dans so pa ble dve nore tekme hahaha, Clipersi so zlo težk premagal memphis pravi boj =)

Bullsi so pa pokazal da majo par nivojev boljšo obrambo od netsov, js nevem ka so ti netsi delal na igrišču pizda so mislal da jim bo zmaga kr v roke padla, bullsi na drugi strani so pa laufal ko materjeki gor pa dol =) Iz obrambe v napad ful dober :)

Share on FacebookShare on TwitterShare on DiggShare on Google+
Na vrh

Naslov prispevka: Re: Playoff
OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2013, 13:41 
Odsoten
Uporabniški avatar

No dobr Miki, bravo, celo temo Playoff si nardil! Tooo!

Ja tkole pravim dans bojo res nore tekme, pričakujem domače zmage, vse ostalo bo presenečenje... Drugače pa Clippersi so kar garali za zmago, sicer jih vidim da se uvrstijo naprej, a še vedno mislim da jih bo OKC vrgal ven,, oz. SPursi.... no čeprav pri Spursih je tako, da prvo morajo LA, potem pa imajo težavo ker so malce starejša ekipa in morajo upati da ne bodo imeli poškodb...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2013, 13:43 
Odsoten
Uporabniški avatar

Ok Miki ne bom več tega tvojga Lebrona umenju ko je brezveze... Durant je za njega Doktor, ampak je pač bol skromn in mirn zato pa ni tko naprej vzet...

Nevem kaj mi hočeš povedat... da majo Bullsi bolš ekipo ko Miami brez Rosa? Brezveze... upam da se srečajo v drugem krogu in da bo Lebron spet joku :D

Kar se tiče pa playoff-a gre pa vse po načrtih... CP3 je pokazal kako se odloči tekmo (btw to Lebronu manjka edina stvar)! Bullsi so pa pričakovano slavili... drugače pa obupna igra netsu, glede na prvo tekmo je tako bilo jasno da bodo slabše igrali in da ne bo šlo vse not!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 23 Apr 2013, 20:25 
Odsoten
Uporabniški avatar

Hahahaaha ce kdo gleda game of thrones se bo še tojk bolj smejal drugače je pa že samo po sebi smešno

http://9gag.com/gag/abXN87X

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Apr 2013, 18:08 
Odsoten
Uporabniški avatar

Uff dans je bil pa presenetljiv poraz Denverja... ampak takšno tekmo kot so danes izvedli Bojevniki z 65% metom iz igre verjetno ne bodo več... zato so za mene še vedno favoriti košarkarji iz denverja!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 24 Apr 2013, 18:53 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Koper
Denver malce "čudno" zgubil, bomo videli kaj bo, ampak tud jz mislim da bo Denver napredoval...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2013, 09:50 
Odsoten
Uporabniški avatar

A ste vidli unga pri netsih ko je meu zadn šut hahaha mal pa je biu žiučn haha

Cliperrsi so pa imeli slabo noc, to ti pove da niso na nivoju ampak do finala se lahk še učijo =)

Ray Allen spt rekord Millerja podru, =)

Zanimivo bo še =)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 26 Apr 2013, 21:06 
Odsoten
Uporabniški avatar

Jah Bullsi so skor zapravl kar so pridelali skozi celotno tekmo... vsekakor zaslužena zmaga.

Jah LAC res niso na nivoju trenutno kje je tista forma ko so dosegli 17 zaporednih zmag!

Miami pa tko pričakovano proti metli hiti... kot sem napovedal! Čeprav mogoč se pa Buksom ukenja pa zmagajo 1 tekmo... verjetn če se jim marija prkaže :)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 28 Apr 2013, 12:01 
Odsoten
Uporabniški avatar

Ka pa to Bullsi delajo... ne me fukat... 2 minute pred koncem so netsi vodl za 14 sm kr ugasnu stream pol pa zjutri pogledam pa mi ni blo nč jasn ka je zdej to :D Upam da prpujsajo naprej in tkole miami na vsaki tekmi jebejo, pa da vidmo jamsa kolkrat bo kej na koš vrgu v zadni sekundi :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 30 Apr 2013, 10:18 
Odsoten
Uporabniški avatar

Ja lol Bullsi so ofnal zadnč netse, tak ko sm ti reku neverjetni šuti malega Robinsona, use je zadel =), pa seveda odlična obramba aneda, ampak presenetljivo da so dons netsi zmagal, to ti pove velik o njihovi ekipi, čeprav men se zdi ti netsi tko no, usi igralci nobenih nekih emocij, usi zgledajo mal odsotni iz igre no al ka cem rect, nevem cudni so mi :)

Clippersi so mel pa 17 zmag zapored proti drugačnim ekipam kot je Memphis, neverjetn dobr igrajo grizliji.
James je reku wadeu, GTFO I got this shit =)
Atlanta me je kr mal razočarala na prvih tekmah, zdej so mal oživeli, so pa že med sezono občutno bolje igral doma kot drugje, ampak nevem no

Poškodba westbrooka pa zna bit usodna da ne bo istga finala ko lani...Rocketsi so le zmagal eno tekmo =)
Warriori, sm vam reku ne jih podcenjevat =) Mater ko začnejo une trojke not letet haha
Howard je idiot ane =)
Kelti še živijo =) !!!!

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 81 prispevkov ]  Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: